Serek krowi podpuszczkowy

8,20 16,40 

Serki krowie podpuszczkowe smakowe z najwyższej jakości mleka niepasteryzowanego.

Wyczyść

Opis

Serki te możecie Państwo zamówić w trzech wariantach smakowych: w pieprzu ziołowym, czosnku niedźwiedzim oraz w papryce chili. Są pyszne i bardzo delikatne.

Sery podpuszczkowe to bogactwo smaku i aromatu a także źródło wielu cennych składników takich jak wapń, witaminy z grupy B, witaminy A i D. Warto więc na stałe wprowadzać sery te do swojej diety nie tylko z uwagi na niepowtarzalne walory smakowe, ale także ze względu na ogromną wartość odżywczą.

Każdy, kto chce zdrowo się odżywiać musi wiedzieć, jak ważnym jest by w naszej diecie nie zabrakło wapnia oraz białka. Jednym z jego źródeł jest ser podpuszczkowy. Warto poznać go i zadbać o to, by regularnie pojawiał się na naszym stole. Tym bardziej, że są one nie tylko zdrowe, ale również bardzo smaczne.

Zielone Pole

Nazywam się Hanna Frenc. Z wykształcenia jestem biologiem środowiskowym. Prywatnie mamą 4 dzieci. 6 lat temu zakupiliśmy z mężem ziemie rolna i rozpoczęliśmy żmudny proces przywracania jej zdrowia. Zaprzestaliśmy stosowania zabiegów agrotechnicznych za to zaczęliśmy zasilać ja nawozami naturalnymi – obornikiem i facelią. W tej chwili nasza ziemia rodzi cala game wolnych od chemii sezonowych ziół, warzyw i owoców. Nasze dzieci rosną zdrowo karmione bezpieczną żywnością a o ich problemach alergicznych mogliśmy zapomnieć. Ziemia z każdym rokiem zyskuje coraz większą witalność podobnie jak uprawiane na niej rośliny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Serek krowi podpuszczkowy”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecamy zestawy produktów