Serek Kozi podpuszczkowy 150g

15,00 

Ser ze świeżego, niepasteryzowanego mleka koziego ściętego za pomocą podpuszczki. Serek jest delikatnie osolony. Nie jest to ser długo dojrzewający trafia do Was jako serek parudniowy, który idealnie się kroi i urzeka smakiem.

Wyczyść

Opis

Serki występują w kilku wariantach smakowych a ich waga wacha się od 130-200g.

Rzeczywista waga produktu będzie określona po odebraniu serka od producenta i jeżeli serek będzie mniejszy niż zakładane 150g, różnicę zwrócimy przy odbiorze zamówienia.

Ze względu na małą ilość mleka w chwili obecnej, niestety producent nie jest w stanie zrealizować wszystkich zamówień, dlatego liczy się kolejność. Im szybciej zamówisz tym masz większą szansę na ten pyszny serek.

Zielone Pole

Nazywam się Hanna Frenc. Z wykształcenia jestem biologiem środowiskowym. Prywatnie mamą 4 dzieci. 6 lat temu zakupiliśmy z mężem ziemie rolna i rozpoczęliśmy żmudny proces przywracania jej zdrowia. Zaprzestaliśmy stosowania zabiegów agrotechnicznych za to zaczęliśmy zasilać ja nawozami naturalnymi – obornikiem i facelią. W tej chwili nasza ziemia rodzi cala game wolnych od chemii sezonowych ziół, warzyw i owoców. Nasze dzieci rosną zdrowo karmione bezpieczną żywnością a o ich problemach alergicznych mogliśmy zapomnieć. Ziemia z każdym rokiem zyskuje coraz większą witalność podobnie jak uprawiane na niej rośliny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Serek Kozi podpuszczkowy 150g”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecamy zestawy produktów