Lubczyk pęczek

3,00 

Pyszny i aromatyczny lubczyk prosto z pola. 

Opis

Lubczyk reguluje procesy trawienne. Pobudza wydzielanie soku żołądkowego, przyspiesza przemianę materii oraz hamuje nadmierną fermentację w jelitach.

Lubczyk pomaga także w walce z niestrawnością. Można go stosować na wzdęcia,  niestrawnością oraz inne dolegliwości ze strony układu pokarmowego.

Ponadto lubczyk działa na organizm detoksykująco – oczyszcza organizm z toksyn. Lubczyk działa także antybakteryjnie, dlatego też zmniejsza ryzyko powstawania wrzodów żołądka lub zatruć pokarmowych.

Lubczyk ze względu na niepowtarzalny smak i aromat, swoje zastosowanie znalazł w kuchni. Jego smak na początku jest gorzkawy, potem lekko ostry, aż staje się przyjemnie cierpki. Lubczyk można dodać do potraw w całości lub posiekać. Należy jednak pamiętać, aby nie dodać go zbyt dużo, ponieważ jest bardzo aromatyczny.

Lubczyk najlepiej komponuje się jako dodatek do różnego rodzaju sosów, dań mięsnych, rybnych i warzywnych oraz owoców morza. Można go także dodawać do ziemniaków, zup (szczególnie do rosołu) oraz twarożku.

Zielone Pole

Nazywam się Hanna Frenc. Z wykształcenia jestem biologiem środowiskowym. Prywatnie mamą 4 dzieci. 6 lat temu zakupiliśmy z mężem ziemie rolna i rozpoczęliśmy żmudny proces przywracania jej zdrowia. Zaprzestaliśmy stosowania zabiegów agrotechnicznych za to zaczęliśmy zasilać ja nawozami naturalnymi – obornikiem i facelią. W tej chwili nasza ziemia rodzi cala game wolnych od chemii sezonowych ziół, warzyw i owoców. Nasze dzieci rosną zdrowo karmione bezpieczną żywnością a o ich problemach alergicznych mogliśmy zapomnieć. Ziemia z każdym rokiem zyskuje coraz większą witalność podobnie jak uprawiane na niej rośliny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lubczyk pęczek”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy zestawy produktów