Kolagen morski z dziką różą 60 kapsułek (400 mg) – SOUL FARM

32,50 

Opis

Rybi kolagen łatwo się wchłania, zawiera przede wszystkim kolagen typu I, a także glicynę, prolinę i hydroksyprolinę (aminokwasy). Ponieważ ten typ kolagenu występuje w ciele w największej ilości, jest korzystny dla: skóry, kości, trawienia, organów czy naczyń krwionośnych. Hydroksyprolina to ważny składnik potrójnej helisy kolagenu. Jej niski poziom powiązany został z degradacją stawów, a więc oznakami starzenia.

Rybi kolagen ma korzystny wpływ na skórę, ponieważ jest to ten sam typ białka, który w niej występuje. Pomaga zapobiegać pojawianiu się oznak starzenia oraz spłycać powstałe już zmarszczki. Dzięki spożywaniu kolagenu skóra staje się gładsza, zatrzymuje on również wilgoć w jej wnętrzu.

Hydrolizowany kolagen rybi składa się z małych peptydów, o niskiej masie cząsteczkowej. Są łatwo trawione, wchłaniane i rozprowadzone w ludzkim organizmie. Jak uważają naukowcy, hydrolizowany kolagen to skuteczna broń w codziennej walce, z widocznymi oznakami starzenia.

Kiedy przyjmujemy kolagen, spożywamy wszytko to, co ma do zaoferowania. Rybi kolagen zawiera ponad 97% białka bez tłuszczu, cukrów i węglowodanów. Z tego względu jest jednym z najlepszych źródeł białka.

Skład:
kolagen ze skór rybich 320 mg, ekstrakt z owoców dzikiej róży 4:1 80 mg, kapsułka: pullulan.

ZALECANE SPOŻYCIE
1 kapsułka  2 razy dziennie obficie popijając wodą. Zawartość w dwóch kapsułkach (zalecana maksymalna dobowa porcja do spożycia): kolagen ze skór rybich 640 mg (80%), ekstrakt z owoców dzikiej róży 4:1 160 mg (20%). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kolagen morski z dziką różą 60 kapsułek (400 mg) – SOUL FARM”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Polecamy zestawy produktów