Kawa ziarnista Golden Whisky

28,00 47,00 

„Poczuj nuty brandy i whisky w specjalnie selekcjonowanej mieszance do espresso”

Wyczyść

Opis

Mieszanka ziaren Arabiki pochodzących z Kolumbii, Kostaryki oraz Brazylii to unikalne połączenie przyjemnej słodyczy z intensywnością i goryczką espresso. Una Palona zawiera w sobie ziarna Columbia Supremo, uprawiane na wysokości ponad 1500 m n.p.m., dojrzewające na glebie pochodzenia wulkanicznego, mającej ogromny wpływ na wyjątkowy smak kawy. Suprema z łaciny to najwyższy, najwyższa. Oznaczenie to jest zarezerwowane dla kolumbijskiej kawy najlepszej jakości. Właśnie dlatego ta mieszanka posiada w sobie to wyjątkowe coś.
Przyjemny aromat landrynek o smaku owoców leśnych przynosi cudowne doznania, a dodatkowo pobudzi Twoje zmysły wyjątkowym balansem pozostawiając przyjemny aftertaste kojarzący się z whisky i brandy.

Una Palona

UNA PALONA to palarnia kawy prowadzona przez małżeństwo z Poznania – Agatę i Witolda. Swoją pasją do kawy zarażają poznaniaków od 2017 roku. Kawy Una Palona to starannie wyselekcjonowane ziarna, wypalane w tradycyjnym piecu o niewielkim wsadzie, co pozwala zachować nad nimi największą kontrolę i wydobyć z nich wiele walorów. To właśnie od procesu palenia kawy zależy pełnia jej smaku. W jego trakcie wewnątrz ziaren dochodzi do różnych procesów chemicznych, aby ostatecznie wydobyć z nich najlepszy aromat. 
Una Palona posiada w ofercie 6 rodzajów świeżo palonych kaw – zarówno mieszanek, jak i kaw jednorodnych. W pełni produkowane w Poznaniu z największą starannością o ich powtarzalny, dobry smak. 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kawa ziarnista Golden Whisky”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecamy zestawy produktów