Kaszanka

4,00 20,00 

To tradycyjna kaszanka z kaszą jęczmienną w naturalnym jelicie. Staranny dobór ostrych przypraw sprawia, że jest niesamowita na zimno, ale również doskonała na ciepło.

Wyczyść

Opis

Kaszanka znalazła się na liście super-produktów, czyli takich produktów, które odznaczają się wyjątkowymi właściwościami – zdrowotnymi i odżywczymi.  Okazuje się, że odpowiednio przygotowana jest doskonałym źródłem wielu witamin i minerałów, których brakuje w diecie współczesnego człowieka. Są to przede wszystkim żelazo i cynk. Pierwiastki te zapobiegają anemii, bo wspomagają produkcję czerwonych krwinek. W dodatku kaszanka to doskonałe źródło białka, potasu i magnezu. Dodawana do kaszanki kasza jęczmienna ma zbawienny wpływ na zdrowie. Zawiera minerały, błonnik i witaminy m.in. z grupy B, które polepszają nastrój i korzystnie wpływają na pracę układu nerwowego.

Idealnie smakuje na ciepło ugotowana lub usmażona bez skórki z cebulką, pyszna z grila z kapusta kwaszona ale również jako przekąska na zimno.

skład:  mięso wieprzowe: z głów, podgardle, krew, 5% skórki, kasza i przyprawy: pieprz, majeranek, sól, cebula

Tradycyjne Wyroby Alojzego Nitki

Przetwórnia mięsna powstała w 1975 roku natomiast w 2001 roku przeszła modernizację, w wyniku czego zakład został przystosowany do warunków i wymogów Unii Europejskiej. Zakład produkuje głównie na rynek lokalny. Surowiec do wyrobów nabywany jest od wielkopolskich rolników, co gwarantuje dobrą jakość mięsa. Generalną zasadą masarni jest wytwarzanie produktu naturalnego przy współudziale nowoczesnej technologii w oparciu o stare receptury i przepisy. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że produkt ma znamiona produktu lokalnego i jest chętnie wybieranym przez klienta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kaszanka”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecamy zestawy produktów