Dynia piżmowa 1 kg

11,40 

Dynia piżmowa prosto z ogrodu, nieskażona substancjami chemicznymi, dzięki temu jest bardzo aromatyczna.

Opis

Dynia piżmowa stanowi doskonałe źródło witaminy A, potasu i błonnika. Ma dobroczynny wpływ m.in. na trawienie, Ciśnienie krwi, zdrowe włosy i skórę. To również źródło witaminy E, tiaminy (B1), niacyny (B3), witaminy B6, B5, kwasu foliowego, manganu.

Dynia jest bogata w beta-karoten – to pomarańczowy, czerwony i żółty barwnik roślinny (to dzięki niemu dynia ma tak intensywny kolor) i jednocześnie substancja o właściwościach leczniczych. Beta-karoten – podobnie jak wszystkie karotenoidy – jest przeciwutleniaczem, co oznacza, że hamuje szkodliwe procesy oksydacyjne, a co za tym idzie – może zapobiegać rozwojowi chorób nowotworowych. Badania wykazały, że częste spożywanie dyni zmniejsza ryzyko wystąpienia nowotworu żołądka, raka piersi, raka płuc i raka jelita grubego.

Cena podana jest za kg dyni, waga jej waha się od 1 kg – 3 kg. Rzeczywista wartość zamówienia określana będzie przed dostawą.

Zielone Pole

Nazywam się Hanna Frenc. Z wykształcenia jestem biologiem środowiskowym. Prywatnie mamą 4 dzieci. 6 lat temu zakupiliśmy z mężem ziemie rolna i rozpoczęliśmy żmudny proces przywracania jej zdrowia. Zaprzestaliśmy stosowania zabiegów agrotechnicznych za to zaczęliśmy zasilać ja nawozami naturalnymi – obornikiem i facelią. W tej chwili nasza ziemia rodzi cala game wolnych od chemii sezonowych ziół, warzyw i owoców. Nasze dzieci rosną zdrowo karmione bezpieczną żywnością a o ich problemach alergicznych mogliśmy zapomnieć. Ziemia z każdym rokiem zyskuje coraz większą witalność podobnie jak uprawiane na niej rośliny.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dynia piżmowa 1 kg”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Produkty z tej samej farmy

Kapusta biała bio 1

Zobacz warianty

Polecamy zestawy produktów