Szynka Wiejska

4,00 80,00 

Klasyczny wyrób wędliniarski do bezpośredniego spożycia, charakteryzuje się soczystością i kruchością.

Wyczyść

Opis

Tradycyjna Szynka Wiejska to kwintesencja polskiej kuchni. W pełni oddaje nasze zamiłowanie do swojskich smaków, aromatów oraz soczystości mięsa. Przekazywane od pokoleń tradycje wędliniarskie pozwalają cieszyć się pełnią doznań kulinarnych, jakich dostarczyć tylko może szynka przygotowana w oparciu o sprawdzone receptury. Jej naturalna delikatność – odpowiednio wydobyta – sprawia, że wprost rozpływa się ona w ustach.

Świetnie nadaje się do komponowania kanapek, tartinek i półmisków z zestawami zimnych mięs i wędlin. Produkt wykonany z peklowanego pojedynczego mięśnia tylnej szynki, owiniętego w sznurek. Szynka jest tradycyjnie wędzona. W cyklu technologicznym zastosowano obróbkę termiczną – parzenie.

Cała szynka ma ok 2 kg.

Produkt jest sprzedawany na wagę. Dokładna cena zostanie obliczona po zważeniu. Ze względu na specyfikę produktu, waga końcowa może się nieznacznie różnić +-10%  Dokładna cena będzie widoczna na karcie zamówienia na Twoim koncie lub pod linkiem przesłanym w mailu potwierdzającym zamówienie. W przypadku płatności przy odbiorze zapłacisz kwotę ustaloną w oparciu o rzeczywistą wagę produktów. W przypadku przedpłaty (przelew na konto lub płatności online), jeśli wystąpi niedopłata, będziesz mógł dokonać dopłaty u kierowcy bionitka.pl podczas odbioru zamówienia. W przypadku nadpłaty otrzymasz zwrot gotówką od kierowcy bionitka.pl  lub przelewem na wskazane konto bankowe w ciągu maksymalnie trzech dni roboczych od zrealizowania zamówienia.

Tradycyjne Wyroby Alojzego Nitki

Przetwórnia mięsna powstała w 1975 roku natomiast w 2001 roku przeszła modernizację, w wyniku czego zakład został przystosowany do warunków i wymogów Unii Europejskiej. Zakład produkuje głównie na rynek lokalny. Surowiec do wyrobów nabywany jest od wielkopolskich rolników, co gwarantuje dobrą jakość mięsa. Generalną zasadą masarni jest wytwarzanie produktu naturalnego przy współudziale nowoczesnej technologii w oparciu o stare receptury i przepisy. Wieloletnie doświadczenie powoduje, że produkt ma znamiona produktu lokalnego i jest chętnie wybieranym przez klienta.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Szynka Wiejska”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecamy zestawy produktów